brankář Štěpán VALENTA
obrana: Tomáš VOJTÍŠEK, Vojta POUR, Ondra LEJSEK, Šimon ŠUBRT
záloha: Ondra BANGO, Lukáš RATHOVSKÝ, Michal MORAVEC, Honza SLEZÁK, Adam PODUBECKÝ
útok: Tomáš DEML, Jirka DOVOLIL

V dohrávce 1.kola jsme se představili na hřišti v Úpici, kde jsme v prvním utkání nastoupili proti týmu z Hostinného, druhé utkání jsme odehráli s domácím týmem Úpice/Rtyně. Postavení a věk obou týmů nám předurčoval tato utkání vyhrát a pokud možno nastřílet co nejvíce branek. Bohužel naše hra je momentálně na velice špatné úrovni, a tak jediné co jsme splnili, byla povinná vítězství. V obou utkáních jsme měli jasnou převahu, ale to co jsme předváděli v přechodové a finální fázi, tak to bylo naprosto k pláči. Před prvním utkáním jsme si řekli, že se budeme snažit si hru užívat, kombinovat a snažit se střílet na branku. Realita byla ovšem zcela jiná, ač nás soupeř téměř neatakoval, tak jsme pouze nakopávali směr branka, hlavně že to doletělo co nejdál, ale to na soupeře neplatilo, a tak jsme se po celou dobu prvního poločasu trápili a nebýt první branky ve druhé minutě z kopačky Ondry B., tak jsme branku nedali. Druhou půli jsme začali o něco lépe, ale to zakončení, naprostá bída. Ve třetí minutě druhé půle vše zlepšil Tomáš D. a ujímáme se dvoubrankového vedení, o dvě minuty déle šikovně přestřeluje brankáře opět Tomáš D. 3 : 0. Poté opět přestáváme hrát, což přináší další zmar v naší hře. Čtyři minuty před koncem se trefuje pěkně Lukáš, ale to je vše, co jsme v utkání předvedli.
Druhé utkání s domácími začínáme tím nejhorším možným způsobem, kdy hned v první minutě nestíhá stoper domácího hráče a jen dobrý zákrok Štěpána nás zachraňuje od branky. Bohužel o dvě minuty déle se ta samá situace opakuje a prohráváme 0 : 1. Přichází nutné střídání na postu stopera a naše hra se začíná zlepšovat, ale opět přichází zbytečné nakopávání a soupeřova obrana odolává. Vyrovnání obstarává v 8. minutě Šimon, když prostřeluje brankáře střelou na vzdálenější tyč. Opět přebíráme iniciativu, ale neschopnost všech našich hráčů v zakončení dává soupeři klid. Vedoucí branku přidáváme až  po mnoha šancích ve 14. minutě po dorážce Lukáše, ale to je opět vše, a tak končí první půle. Druhou půli přidáváme ještě tři branky z kopačky Ondry B. po dobrém rohovém kopu, Lukáše po přesné střele pod víko a Adama hlavou opět po dobrém rohovém kopu. V obou utkáních jsme si vytvořili šancí na deset branek, ale naše potence je žalostná. Ve chvílích, kdy je potřeba razance, se sotva míč dokutálí k brance a naopak, kdy stačí pouze nastavit nohu přijde rána, jako by jsme chtěli brankáře zabít a samozřejmě přestřelujeme. V mnoha případech jdeme sami na branku a z ničeho nic padáme přes míč, střílíme z brankové čáry, bez jasné možnosti ohrozit branku, namísto nahrávky pod sebe na nabíhajícího hráče a takto by se dalo pokračovat dále. Dvě povinné výhry, ale ze hry bolely oči.